Sauer Dobře známé puškové boty Sauer přepracované tak, aby odpovídaly úpravě pravidel ISSF k 1.1.2013, avšak bez ztráty špičkových vlastností. Zvláštním rysem tohoto modelu je výměnný spojler zadní části na suchý zip, společně s odpovídajícími barevnými tkaničkami se může střelec stylově sladit s dalším střeleckým oblečením. Boty mají velntilační perforací, po obvodu jsou pogumované s plochou špičkou a patou pro větší jistotu v poloze kleče. Více >>
Kód produktu: S30016

6 750 Kč s DPH

Vyberte variantu

Perfect Style Flex je název nových střeleckých bot z dílny z Sauer, logický nástupce" Perfect Style II. Pojem " Flex " je v názvu kvůli změně požadavků ISSF které stanovují, že podrážky speciálních střeleckých bot musí být dostatečně pružné, aby umožnily přirozenou chůzi, tým Sauer proto přepracoval strukturu podrážek.

Nové podrážky obuvi jsou odlévané z materiálu (polyuretan), který je dostatečně flexibilní, aby splňoval nové požadavky, to však nemění vynikající vlastnosti které zdědila z předchozího modelu.
 
Sauer "Perfect Style Flex" splňuje všechny moderní sportovní ortopedické požadavky. Vnitřní stélka je dvoudílná (která lze objednat samostatně), umožňuje tak
individuálně se přizpůsobit výšce a to jak na patě tak na přední části nohy. Perforace po stranách zlepšuje větrání nohy.
 
Plochý tvar paty a odpovídající střih podrážky zaručuje ideální kontakt s povrchem při střelbě vkleče. Dovnitř zakřivená podrážka zaručuje stálý kontakt se podlahou. Zvláštní předností "Perfect Style Flex" je, stejně jako u předchůdců modelu je, výměnný suchý zip spolu s tkaničkami odpovídající barvy, to umožňuje sportovnímu střelci individuálně sladit své boty se sportovním oblečením. "Perfect Style Flex" je vyrobena v Německu z vysoce kvalitních materiálů a je podrobena nejpřísnějšími kontrolami kvality.

Velikosti, boty
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Barvy
Bílá, Červená, Modrá, Stříbrná
Pomozte nám

Pomozte nám

Pomozte nám s překlady, dejte nám vědět o chybách v textu. Propagujte, dejte o nás vědět vašim kamarádům. Vaši pomoc dokážeme ocenit.

Zpětná doprava

Zpětná doprava

Nevyhovující nebo reklamované zboží dokážeme dopravit zpět k nám. Jediné co musíte udělat je objednat si zpětnou dopravu.

Věrnostní program

Věrnostní program

U nás dostanete za každý nákup věrnostní slevové body, které můžete použít při dalším nákupu.