Sauer Nové "Easy Style Flex" sportovní střelecká obuv od Sauer umožňuje uživateli chodit více uvolněně. Stejně jako "Perfect Style Flex", tento model je nyní vybaven novou podrážkou. Ta umožňuje botu ohýbat snadněji a stále zaručuje naprosto plochý povrch při stání. Více >>
Kód produktu: S3022

5 900 Kč s DPH

Vyberte variantu

Nová "Easy Style Flex" sportovní obuv je vhodná jako střelecké boty různých disciplín (např. pistolové, brokové nebo lukostřelbě, či pro běžící terč), je možné je nosit mezi soutěžemi jako neformální obuv, která splňuje požadavky sportovní ortopedické obuvi. Nabízí dostatečný prostor pro přední část nohy bez ztráty stability.
 
Zvýšená pata poskytuje úlevu pro záda během delší doby stání, to ocení zejména pistoláři. Pata s robustní klínovým tvarem oddaluje únavu nohou.
  
Aby se zajistila idealní šířka špičky mohou střelci upravit šířku boty způsobem šněrování. V zájmu zachování vlasností podrážky po celou dobu používání, doporučujeme používat napínáky na boty speciálně vyvinuté k tomuto účelu od Sauer.
 
Materiál: 100% box kůže, vnitřní podšívka v textilním
Podrážky: 100% thermo polyuretan

Velikosti, boty
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Barvy
Modrá, Šedá, Černá
Pomozte nám

Pomozte nám

Pomozte nám s překlady, dejte nám vědět o chybách v textu. Propagujte, dejte o nás vědět vašim kamarádům. Vaši pomoc dokážeme ocenit.

Zpětná doprava

Zpětná doprava

Nevyhovující nebo reklamované zboží dokážeme dopravit zpět k nám. Jediné co musíte udělat je objednat si zpětnou dopravu.

Věrnostní program

Věrnostní program

U nás dostanete za každý nákup věrnostní slevové body, které můžete použít při dalším nákupu.