Tec-Hro Starik CARBON-TUBE short je nový difuzor pro sportovní pušky, vyvíjená mnoho let úspěšným olympionikem, mistrem Evropy a několikanásobným vítězem Světového poháru z Izraele, Guy Starik! Více >>
Kód produktu: T326s

6 690 Kč s DPH

Vyberte variantu

 Nová carbonová tuba s několika inovativními prvky:


1.celková hmotnost včetně tuneru je 220gr. Takže třípolohoví střelci nebudou mí žádný problém s vyšší hmotností v přední části difuzoru.
2. difuzor má tuner za účelem naladění pušky pro "pozitivní kompenzaci", aby se zabránilo vertikálnímu seskupení.
3.V svorka na hlavni je velmi krátká (25 mm), aby byl konus trubky přímo u ústí hlavně. To zlepšuje přesnost.
4.délka tuby se počítá podle délky hlavně pomocí liché harmonie. K dispozici jsou 2 délka trubek: asi 19 cm, a asi 32 cm, v závislosti na délce hlavně. Přesná délka se počítá individuálně pro každou hlaveň! Z tohoto důvodu se uvádí délka hlavně v poznámce objednávky v mm!

Délku hlavně určíte pomocí vytěráku z přední strany hlavně se závěrem až na doraz (s uzavřenou komorou bez náboje samozřejmě!). Poté označte vytěrák těsně u ústí a změřte označenou část vytěráku v mm.

 

Čištění doporučujeme po 500 - 1000 ranách plastovým kartáčem vykartáčovat. Nejlépe to jde, když se usazený prášek v difuzoru vysuší (ne přímo po střelbě).


Do poznámky k objednávce prosím uveďte délku hlavně v mm.

Barvy
Černá
Průměr hlavně pro difuzor
26 mm, 22 mm, 24 mm, 25,8 mm
Pro značku zbraně
Anschütz, Feinwerkbau, Walther, Bleiker
Ráže
5,6 mm
Pomozte nám

Pomozte nám

Pomozte nám s překlady, dejte nám vědět o chybách v textu. Propagujte, dejte o nás vědět vašim kamarádům. Vaši pomoc dokážeme ocenit.

Zpětná doprava

Zpětná doprava

Nevyhovující nebo reklamované zboží dokážeme dopravit zpět k nám. Jediné co musíte udělat je objednat si zpětnou dopravu.

Věrnostní program

Věrnostní program

U nás dostanete za každý nákup věrnostní slevové body, které můžete použít při dalším nákupu.