Mouche Vyšší střih sedu pro polohu kleče.
Boční stretch pruhy pro lepší uchycení.
Tenký díl pod kolenem.
Pas elastický zabezpečeny proti zkroucení. Více >>
Kód produktu: M5030703

2 450 Kč s DPH

Vyberte variantu

První efekt nastává využitím technologie Outlast ®, kde jsou použity materiály s fázovou změnou (PCM), které jsou schopny přijmout teplo, uložit jej a uvolnit jej znovu při dosažení optimální vlhkosti, což způsobí řízení teploty.

Druhý klima efekt nastává od sendvičové konstrukce osnovní pleteniny. Dvě vrstvy tkaniny, držené monofilovými nitěmi na dálku, tvoří izolační vrstvu APPR. 1,5 mm tloušťky. Toto slouží současně jako shromažďovací vyrovnávací paměť pro pot.

Absorpční hygienický prostředek je zodpovědný za mikroklima pod husté, sotva prodyšné střelecké oblečení. Když tělesná teplota stoupne v důsledku přehřátí, může zvýšit tepovou frekvenci a krevní tlak střelce a kromě toho také, negativně ovlivňuje zrak. thermouche s PCM technologie je pouze materiál, který může chladit tělo aktivně. Střeleci není takové horko, tolik se nepotí, ale všechen pot a pára je distribuován v izolační vrstvě, kůže se v thermouche spodním prádle bude cítit v suchu.

 


Materiály:

Fabric 1: 87% polyester (PES) / 13% bavlna (CO)

Fabric 2: 98% bavlna (Co) / 2% elastan (EL)

 

Péče: Prát na 30 stupňů, nesušit v sušičce prádla

Barva: bílá / modrá

Barvy
Bílá, Modrá
Pomozte nám

Pomozte nám

Pomozte nám s překlady, dejte nám vědět o chybách v textu. Propagujte, dejte o nás vědět vašim kamarádům. Vaši pomoc dokážeme ocenit.

Zpětná doprava

Zpětná doprava

Nevyhovující nebo reklamované zboží dokážeme dopravit zpět k nám. Jediné co musíte udělat je objednat si zpětnou dopravu.

Věrnostní program

Věrnostní program

U nás dostanete za každý nákup věrnostní slevové body, které můžete použít při dalším nákupu.