- 12% + Dárek

Testovací benefit

ahg-Anschütz Spodní střelecké spodky Anschütz F-lite. First-Layer-System v 3-D technologie pletení obklopuje tělo bez pocitu stísněnosti. To zdokonaluje funkci těla jako moderní klimatizační jednotky: chlazení v létě - oteplení v zimě.Více >>
Kód produktu: A158

959 Kč s DPH, Původní cena 1 090 Kč, Ušetříte 131 Kč (12%)

Vyberte variantu

Prádlo F-lite díky novému systému 3D úpletu obklopuje tělo bez pocitu stísněnosti a zdokonaluje funkci těla vyrovnat se s tepelnými rozdíly, tedy chladí v létě a v zimě zahřeje. Dobře promyšlený odvod vlhkosti poskytuje možnost udržet tělesnou teplotu na normální úrovni pro nejlepší možný výkon i při maximálním zatížení.First-Layer-systém je bezešvé konstrukce, je velmi pohodlný, jako druhá kůže. Aby byl plně využit potenciál tohoto materiálu, musí být nošen jak první vrstva. F-Lite STÁLE FRESH technologie je antibakteriální a bez zápachu pomocí vysoce kvalitních kovových solí a zabraňuje nepříjemným pachům.
Materiál:
85 % Polyamid 15% Polyester
hmotnost: 200 g / m2
Velikosti:
Velikosti: dámské S - XL / muži M - XXL
Barva černá.

 

Pohlaví
Žena, Muž, Junior
Průměr diabolo
4,48 mm
Velikosti, spodní oblečení
S žena, M žena, L žena, XL žena, M muž, L muž, XL muž, XXL muž
Barvy
Černá
Pomozte nám

Pomozte nám

Pomozte nám s překlady, dejte nám vědět o chybách v textu. Propagujte, dejte o nás vědět vašim kamarádům. Vaši pomoc dokážeme ocenit.

Zpětná doprava

Zpětná doprava

Nevyhovující nebo reklamované zboží dokážeme dopravit zpět k nám. Jediné co musíte udělat je objednat si zpětnou dopravu.

Věrnostní program

Věrnostní program

U nás dostanete za každý nákup věrnostní slevové body, které můžete použít při dalším nákupu.