Filtr

Sauer

Špičková kvalita zaměřena na sportovní úspěch
 
Herbert Sauer byl sám ambiciózní konkurenční střelec v době, kdy nebylo známé speciální sportovní střelecké oblečení. Vzhledem k tomu, že byl nespokojený s produkty které byly dispozici v té době, donutilo autora k výrobě vlastního střeleckého kabátu a střeleckých kalhot. Pro jeho manželku, švadlenu to byla snadná záležitost použít kůži s tkaninou a realizovat Herbertovy návrhy. První prototypy Sauer střeleckého oblečení byly vytvořeny v rodinné dílně. 

Když se Herbert Sauer později zúčastnil soutěží, kolegové střelci se jej často ptali, zda by i oni mohli získat tento speciální oděv s takovým vynikající střihem. Herbert Sauer s jeho manželkou využili příležitosti a vytvořili svou vlastní firmu v roce 1975. V následujících letech Herbert Sauer registroval mnoho patentů pro inovace a vylepšení, a tím významně přispívá k impozantní funkčnosti sportovního střeleckého oblečení, jak jej známe dnes.
 
Ale není to jen základní vybavení v podobě vysoce kvalitních kabátů nebo kalhot, které dnes setkává s nadšením ze střelby fanoušků z celého světa. Jedná se i o malé doplňky a zlepšováky z dílny Herberta Sauera. Mezinárodní úspěchy v této oblasti patří "knoflík-buddy", který dělá mnohem jednodušší zapínání střeleckého kabátu a také boty vyvinuty speciálně pro sportovní střelbu.
 
Výrobky Sauer stanovily mezinárodní normy a lze je nalézt na střelnicích po celém světě.Firma Sauer je stále rodinná firma a zůstává věrná svým kořenům.Tým Sauer provozuje servisní stánek na všech velkých národních i mezinárodních střeleckých akcí, a proto je vždy po ruce pro podporu "svých" střelců.

0 Kč - 6 750 Kč

Thermo Vest Sauer

Do 10 dní
3 250 Kč

Thermo Underpants Sauer

Do 10 dní
2 150 Kč

Thermo shirt Sauer

Do 10 dní
3 450 Kč

Svetr Sauer

Do 10 dní
2 650 Kč

Střelecký řemen EXACT IV

Do 10 dní
3 750 Kč

Střelecká rukavice Sauer PREMIUM

Do 10 dní
2 100 Kč

Odkládací podložka pistole

Do 10 dní
1 990 Kč

Střelecká taška Sauer All In One

Do 10 dní
3 890 Kč

Pomozte nám

Pomozte nám

Pomozte nám s překlady, dejte nám vědět o chybách v textu. Propagujte, dejte o nás vědět vašim kamarádům. Vaši pomoc dokážeme ocenit.

Zpětná doprava

Zpětná doprava

Nevyhovující nebo reklamované zboží dokážeme dopravit zpět k nám. Jediné co musíte udělat je objednat si zpětnou dopravu.

Věrnostní program

Věrnostní program

U nás dostanete za každý nákup věrnostní slevové body, které můžete použít při dalším nákupu.