Filtr

Krüger

Více než 40 let jsou naše vysoce kvalitní a cenově dostupné terče velmi populární mezi střelci, kluby a sdružení. Terče Krüger jsou vyrobeny v našem vlastním tiskovém závodě ve velkých množstvích. Vyrábí je tým o více než 100 vysoce kvalifikovaných pracovníků pracujících se špičkovými stroji.

Naše terče mají velmi dobrou pověst mezi sportovními střelci, vzhledem k jejich vynikajícímu poměru ceny a kvality. Naše motto je "1 jakost = 1 Cena", což znamená, že budete mít vždy prvotřídní kvalitu za nejnižší možnou cenu. Garantujeme konzistentní vysokou kvalitu našich terčů, s nejlepšími vlastnostmi dopadu střely, který splňuje všechny požadavky sportovní střelby.

Používáme speciální tiskové barvy, aby se dosáhlo hluboké black, bez odrazu a s ostrými hranami s přesností ve všech rozměrech. Vynikající kvalita papíru zajišťuje, že díra střely nemá roztřepené okraje. Tyto vlastnosti podporují rychlé hodnocení pomocí všech běžně používaných hodnotících zařízeních. Nově vyrobené terče jsou dodávány ve speciálních smršťovacích obalech, které chrání terče před vlhkostí. Trvale vysoké standardy kontroly kvality zajišťují, že "Krüger-Quality", která byla známá po celá desetiletí, je i nadále za světově proslulou značku.

V roce 2010, jsme získali titul "oficiální dodavatel" pro mezinárodní federaci sportovní střelby (ISSF), který potvrzuje vysokou kvalitu našich terčů. Od roku 2006 jsme byly schváleny a certifikovány jinou světovou sportovní federací. Mezinárodní lukostřelecká federace nás přijala jako "Oficiálně licencovaný výrobce" cílových ploch pro sportovní lukostřelbu.

Proto se zdá, že Krüger je jediným výrobcem tečů na světě pro pistole, pušky a lukostřelbu, které splňují požadavky obou světových federací.

Pomozte nám

Pomozte nám

Pomozte nám s překlady, dejte nám vědět o chybách v textu. Propagujte, dejte o nás vědět vašim kamarádům. Vaši pomoc dokážeme ocenit.

Zpětná doprava

Zpětná doprava

Nevyhovující nebo reklamované zboží dokážeme dopravit zpět k nám. Jediné co musíte udělat je objednat si zpětnou dopravu.

Věrnostní program

Věrnostní program

U nás dostanete za každý nákup věrnostní slevové body, které můžete použít při dalším nákupu.